Berichten weergeven met het label goedkoop. Alle berichten weergeven
Berichten weergeven met het label goedkoop. Alle berichten weergeven

dinsdag 6 oktober 2015

Appelsap en appelmoes

Als ik zelf appelsap maak met de slowjuicer, blijft er altijd pulp over. Weggooien is jammer. Opeens bedacht ik dat ik dat ook wel met de appelmoes kan meekoken. Zo hoef je niets weg te gooien, en heb je op een erg goedkope manier een fles appelsap en appelmoes.

Ik koop mijn moesappels altijd bij een fruithal in Amersfoort. Deze appels zijn biologisch. Ook hebben ze wat plekjes en daarom worden ze altijd voor 1.50 per 2 kilo verkocht.

Van deze hoeveelheid kan ik minimaal 1 fles appelsap van 1 liter en 2 potten appelmoes van 750 ml maken. Het ligt natuurlijk wel een beetje aan hoeveel sap de appels bevatten. Voor 1,50 heb ik dus een heerlijke fles versgeperste biologische appelsap en 2 potten biologische appelmoes zonder suiker.

Even ter vergelijking, als ik dat zou kopen bij de supermarkt dan zou ik voor een vergelijkbaar potje appelmoes van Smaakt (370 ml, dus dat is de helft van mijn hoeveelheid) 0.82 euro kwijt zijn en voor een fles biologische appelsap minimaal 2 euro. Ik zou dan totaal 5.28 kwijt zijn.

Nu weet ik wel dat je eigenlijk ook de kosten van je slowjuicer mee moet rekenen en de kosten voor het koken, dan kom je misschien wel op hetzelfde bedrag uit, maar ik vind het ook gewoon leuk om te doen. ;-)


Hoe maak ik het:

  1. Schil alvast 2 of 3 appeltjes en breng ze met een klein beetje water aan de kook.
  2. Laat zachtjes koken terwijl je ondertussen de appels uitperst met een sapcentrifuge of slowjuicer. (ik schilde de appels en haalde de klokhuizen eruit. Leek me niet zo lekker als dat ook in de appelmoes terecht zou komen.)
  3. Schep het schuim van de appelsap af en doe het bij de appelmoes in de pan.
  4. Evt. kun je bij de appelsap een klein beetjes citroensap doen, zodat de appelsap niet verkleurd.
  5. Doe de pulp ook bij de appels in de pan en laat even meekoken.
  6. Heb je nog wat appels over dan kun je die ook nog meekoken met de appelmoes.
  7. Als alle appels zacht zijn kun je de appelmoes pureren met de staafmixer.
  8. Nu nog wat kaneel erdoor roeren en je appelmoes is klaar.
Vind je het niet zoet genoeg, dan kun je altijd nog wat suiker of honing toevoegen.

Eet (en drink) smakelijk!

Liefs,
Willeke
(volg mij ook op www.facebook.nl/mammatjevanalles)

maandag 7 september 2015

Snijboontjes met gehakt, tomaat en Provençaalse kruiden (recepten voor minder dan 5 euro per maaltijd)

Dit is echt een makkelijk, maar ook erg lekker recept. Je kunt het in iets meer dan een kwartier op tafel zetten. Doordat je de snijboontjes alleen maar wokt, blijven de vitaminen goed behouden. De maaltijd is geschikt voor 4 volwassenen of zoals bij ons voor 2 volwassenen en 4 kinderen.


Wat heb je nodig:
(voor 4 personen)
  • 250 gram rundergehakt
  • 450 gram diepvriessnijboontjes (of vers als het in de aanbieding is.)
  • 3 tomaten
  • Provençaalse kruiden (of Italiaanse kruiden, het is beide lekker)
  • Aardappelen.
  • zout, peper en nootmuskaat naar smaak.

Hoe maak je het:
  1. Schil de aardappelen, snijd ze in stukjes en kook ze ongeveer 10 minuten.
  2. Rul het gehakt in de wok en strooi er wat zout, peper en nootmuskaat naar smaak over. Heb je geen nootmuskaat in huis, dan kun je dat ook prima weglaten.
  3. Voeg de snijboontjes toe en wok totdat ze beetgaar zijn. (ongeveer 5 a 10 minuten)
  4. Snijd de tomaten in stukjes en voeg toe en roerbak ze even mee.
  5. Strooi de Provençaalse kruiden erover en serveer met de aardappelen.

Kosten:
  • Het gehakt koop ik altijd in de aanbieding bij de AH. Ik koop altijd rundergehakt, maar met half om half gehakt wordt het nog goedkoper. Ik had nu 1,5 kilo voor 6,50.  Dat is 1,08 voor deze maaltijd
  • Diepvriessnijboontjes koop ik van het AH merk en is 1.39 voor 450 gram.
  • 500 gram tomaten koop ik voor 1 euro via de PuurDichtbij app.  3 tomaten is dan ongeveer  60 cent.
  • Provençaalse kruiden ongeveer 25 cent.
  • Aardappelen koop ik via de PuurDichtbij app voor 1,70 per 5 kilo. Wij eten ongeveer 500 tot 600 gram aardappelen, is dus ook ongeveer 25 cent per maaltijd.
Totaal kosten: 3,57

Eet smakelijk!
(volg mij ook op www.facebook.nl/mammatjevanalles)


dinsdag 1 september 2015

Boodschappen voor 70 euro per week.

Ik haal voor 70 euro per week boodschappen. Dat houd in, eten en drinken, verzorgingsprodukten en wasmiddel. Ik krijg heel vaak vragen hoe ik het toch voor elkaar krijg om van zo weinig geld rond te komen. Veel mensen denken dat het juist duur is om e-nummervrij en suikervrij te eten, maar dat valt dus reuze mee. Sinds wij zo eten, eten we behoorlijk basic, we zijn letterlijk terug gegaan naar de basis, en ja, de basis, dat is best goedkoop.


Ik wil hier een aantal van mijn leefregels met jullie delen:

Regel 1: Snoep en koek koop ik niet kant en klaar, dat maak ik zelf. Geen tijd om zelf te maken, dan eten we het ook niet. Niet alleen beter voor je portemonnee, ook beter voor je gezondheid. Vroeger hadden de mensen ook geen supermarkten vol met kant en klare produkten.

Regel 2: Pakjes en zakjes met kant en klaar eten en sausjes worden niet gekocht. We hebben hier wel een grote voorraad kruiden, waarmee we nasi, bami, tacopannetje, chili con carne ed. mee kunnen maken.

Regel 3: Sapjes worden hier niet gekocht, die maken we zelf. Van vers fruit. We persen zelf sinaasappelsap, en appelsap maken we van moesappels, waar ik dan ook gelijk appelmoes mee maak.

Regel 4: Brood kopen we niet, dat bakken we zelf in onze broodbakmachine. Daarvoor kopen we zelf ons speltmeel bij de molen.

Regel 5: Een avondmaaltijd mag niet meer dan 4 euro kosten. Is dat een keer wel zo, dan moet ik dat compenseren met de rest van de week.

Ik ben me ervan bewust dat ik door deze leefregels behoorlijk wat paden van de supermarkt kan doorlopen zonder dat er iets in de kar beland. Ik droom ook van een toekomst, waarin ik zonder de supermarkt kan, maar daarover binnenkort misschien wel meer.

Goed en dan nu in de praktijk! Wat koop ik wekelijks in de supermarkt en daarbuiten.

3 biertjes (Hertog Jan)
1 zak rozijnen
2 pakjes roomboter (om mee te bakken, en voor op brood)
30 eieren (bij particulier 3,50 per 30 eieren)
7 pakken karnemelk
6 liter melk (vers bij de boer vandaan 2,40)
3 pakken yoghurt
1 fles limonadesiroop bij de lidl (niet suikervrij, wel e-nummervrij)
5 kilo speltmeel en speltbloem (koop ik bij de-zuidmolen.nl en is omgerekend ongeveer 7,50 per week)
bouillonblokjes van Zonnatura
1 zak pinda's
8 rollen wc papier
1 pakje gist
Perssinaasappels en appels (Koop ik bij een man die aan de deur verkoopt. Ik koop een kist van zo'n 20 kilo perssinaasappels en een kist van zo'n 10 kilo appels. omgerekend ben ik daar 7.50 aan kwijt.)
1 kilo koffiebonen (omgerekend 1,35 per week)

Totaal ben ik daar ongeveer 35 euro aan kwijt. Het avondeten mag niet meer kosten dan 4 euro per maaltijd. Dat is dan 28 euro per week maximaal. In de praktijk komt het erop neer dat ik meestal nog minder kwijt ben. Dan heb ik nog 7 euro (of extra, als de maaltijden goedkoper zijn) per week over voor evt. thee, broodbeleg, en verzorgingsprodukten, havermout en Brinta, suiker en olie.

In volgende blogs wil ik jullie recepten geven van maaltijden die wij hier zoal eten.

Als jullie nog tips hebben dan hoor ik dat graag.

Liefs,
Willeke
(volg mij ook op www.facebook.nl/mammatjevanalles)

p.s, natuurlijk koop ik ook best wel eens een zak snoep, of een pak koekjes, maar dat gebeurt eigenlijk zo weinig dat het verwaarloosbaar is. Eigenlijk hebben we dat alleen in huis voor als er eens vriendjes komen spelen.


Honeycomb (foodblogswap juli)